Menu
EUR

Gaffa Tape

532 Producten
Toon:
Nichiban Nichiban Gaffa Tape 50mm x 25m Zwart
Nichiban
Nichiban Gaffa Tape 50mm x 25m Zwart
- Eenvoudig te scheuren in lengte en breedte
- Watervast
- Laat geen lijmreste...
€7,99 €6,60
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape Fluor Deal (4 rollen / 19mm)
-6%
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape Fluor Deal (4 rollen / 19mm)
- Set met 4 fluor kleuren gaffer tape
- Licht op onder blacklight (UV)
- Hand ...
€15,96 €13,19 €14,99 €12,39
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape Fluor Deal (5 rollen / 38mm)
-8%
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape Fluor Deal (5 rollen / 38mm)
- Fluor Deal 38mm in 5 kleuren
- Groen, geel, oranje, roze en blauw
- Kwalitei...
€34,95 €28,88 €31,99 €26,44
 
Nichiban Nichiban Gaffa Tape 50mm x 25m Wit
Nichiban
Nichiban Gaffa Tape 50mm x 25m Wit
- Eenvoudig te scheuren in lengte en breedte
- Watervast
- Laat geen lijmreste...
€7,99 €6,60
 
Pro Tapes® Pro Tapes Pro Gaff Fluor Gaffa Tape (5 rollen / 12mm x 22,8m)
-7%
Pro Tapes®
Pro Tapes Pro Gaff Fluor Gaffa Tape (5 rollen / 12mm x 22,8m)
- Matte afwerking
- Fluorescerend
- Geen plakresten
- Eenvoudig te scheuren ...
€39,95 €33,02 €36,99 €30,57
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Roze
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Roze
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€5,49 €4,54
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape Fluor Minirollen (5 rollen / 19mm x 5m)
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape Fluor Minirollen (5 rollen / 19mm x 5m)
- Minirollen
- Blauw, groen, geel, oranje en roze
- Kwaliteit gaffa tape
€9,99 €8,26
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 150mm x 25m Wit
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 150mm x 25m Wit
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€16,49 €13,63
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Fluor Roze
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Fluor Roze
- Laat geen lijmresten achter
- Watervast
- Scheurt gemakkelijk met de hand
-...
€7,99 €6,60
 
Deltec Deltec Gaffa Tape Pro 50mm x 50m Groen
Deltec
Deltec Gaffa Tape Pro 50mm x 50m Groen
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Gemakkelijk met de hand te sc...
€12,99 €10,74
 
Pro Tapes® Pro Tapes Pro Pocket Spike Fluor Minirollen (5 rollen / 12mm x 5,4 m)
Pro Tapes®
Pro Tapes Pro Pocket Spike Fluor Minirollen (5 rollen / 12mm x 5,4 m)
- Vijf fluorescerende kleuren in zakformaat
- Professionele gaffertape kwalitei...
€18,99 €15,69
 
Nichiban Nichiban Gaffa Tape 50mm x 50m Zwart
Nichiban
Nichiban Gaffa Tape 50mm x 50m Zwart
- Eenvoudig te scheuren in lengte en breedte
- Watervast
- Laat geen lijmreste...
€14,99 €12,39
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Zwart
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Zwart
- Geen lijmresten bij verwijderen
- Watervast
- Af te scheuren in lengte en br...
€5,49 €4,54
 
Magtape MagTape Gaffa Matt500 50 mm x 50 m Grijs
Magtape
MagTape Gaffa Matt500 50 mm x 50 m Grijs
- Matte Afwerking.
- Eenvoudig te schuren in lengte en breedte.
- Watervast.
...
€16,95 €14,01
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape Fluor Deal (4 rollen / 50mm)
-6%
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape Fluor Deal (4 rollen / 50mm)
- Set met 4 fluor kleuren gaffer tape
- Licht op onder blacklight (UV)
- Hand ...
€31,96 €26,41 €29,99 €24,79
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Blauw
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Blauw
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€5,49 €4,54
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Bruin
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Bruin
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€5,49 €4,54
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 50mm x 50m Zwart
-9%
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 50mm x 50m Zwart
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€10,99 €9,08 €9,99 €8,26
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 150mm x 25m Rood
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 150mm x 25m Rood
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€16,49 €13,63
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 100mm x 25m Zwart
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 100mm x 25m Zwart
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€10,99 €9,08
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Paars
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Paars
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€5,49 €4,54
 
TD47 Products® TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Beige
TD47 Products®
TD47 Gaffa Tape 50mm x 25m Beige
- Laat geen lijmresten achter en is watervast.
- Afscheurbaar in zowel lengte ...
€5,49 €4,54
 
TD47® Professional TD47 Pro Gaffa Tape 50mm x 25m Zwart
TD47® Professional
TD47 Pro Gaffa Tape 50mm x 25m Zwart
- Geen lijmresten bij verwijderen
- Watervast
- Af te scheuren in lengte en br...
€7,99 €6,60
 
Nichiban Nichiban Gaffa Tape 19mm x 50m Wit
Nichiban
Nichiban Gaffa Tape 19mm x 50m Wit
- Eenvoudig te scheuren in lengte en breedte
- Watervast
- Laat geen lijmreste...
€6,99 €5,78
 
Toon 1 - 24 van 532
Gaffa Tape

Gaffa tape

Grootste voorraad gaffa tape

Gewoon per stuk / rol besteld!

Tape-Deal.com De leverancier met de grootste voorraad gaffa tape en direct uit voorraad leverbaar. Zo bestaat ons assortiment uit verschillende kwaliteit merken gaffa tape ook wel gaffer tape genoemd. Denk hierbij aan de merken Nichiban, TD47 Products, Deltec, Magtape, Pro-Gaff, Gaf-Fire, Advance en HPX. Stuk voor stuk producten die staan voor de beste prijs kwailteit garantie.

"Weetje":
Gaffer, de lichtman ook wel belichter of vrouw op de set van een Film of serie. Zodoende is deze tape dus voor de Entertainment industie gemaakt en leveren wij deze tape, die de eigenschap heeft geen lijmresten achter te laten voornamelijk aan Verhuur bedrijven, Theaters, poppodium en Concertzalen.

Wat is Gaffa Tape?

Gaffa tape kenmerkt zich voornamelijk in het feit dat de tape makkelijk en schoon te verwijderen is. Dus meestal zonder dat er lijmresten achterblijven. Gaffa- of gaffer tape is verkrijgbaar met zowel een glanzende als een matte toplaag.
De matte Laag zorgt ervoor dat de gaffer tape niet reflecteert bij gebruik met verlichting. Ook is de matte gaffa tape makkelijk te beschrijven. Een ander kenmerk van gaffa tape is dat deze makkelijk met de hand te scheuren is, in zowel de breedte als de lengte.

Gaffa tape is een soort dikke Duct Tape, de tapes worden dan ook vaak met elkaar vergeleken. Het verschil tussen de duct- en gaffer tape zit hem voornamelijk in de lijmsoort van de tape. Duct tape wordt over het algemeen gebruikt om iets permanent te repareren, waarbij het belangrijk is dat de lijm een krachtige hechting heeft aan de ondergrond.

Gaffa tape daarentegen wordt meestal gebruikt om tijdelijk een goede hechting te creëren met de ondergrond. Dat heeft het als voordeel dat de gaffer tape vaak schoon te verwijderen is. De tapes hebben de overeenkomst dat zij beide waterbestendig zijn en dat de drager is voorzien van linnen. Vandaar dat de tape ook wel eens linnentape of cloth tape wordt genoemd. En hiermee dus bij uitstek geschikt is voor de evenementen branche.

De geschiedenis van Gaffa Tape

Gaffer-tape werd in 1959 uitgevonden door Ross Lowell, regisseur, cameraman en oprichter van Lowel-Light. Lowell bracht de lijm van Johnson & Johnson's Permacel-tape, ook bekend als duct tape, over op zilverweefsel en Lowel-Light bracht zo de eerste versie van Gaffa Tape (gaffer tape) op de markt.

 

Merken
  • Bekijk meer
Kleur
  • Bekijk meer
Breedte
  • Bekijk meer
Lengte
Breedte
Prijs
Min Max
Sluiten
Kies uw taal
Kies uw valuta
€

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Winkelwagen

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €99,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!